درباره شرکت منیران نیرو صنعت

شرکت دانش بنیان منیران نیرو صنعت توسط گروهی از افراد متخصص در حوزه تجهیزات صنعت برق و با بهره گیری از مشاوران و افراد با دانش فنی بالا و همچنین امکانات آزمایشگاهی آزمایشگاه های معتبر زیرمجموعه، با هدف بومی سازی تجهیزات مورد نیاز صنعت برق کشور و ارائه راهکارهای نوین جهت رفع چالش های مرتبط تاسیس شد. این گروه بعد ازسال ها کار تحقیق و توسعه در این حوزه، توانسته است برای اولین بار در کشور به دانش فنی و ساخت پوشش عایقی مقره ها و ایزولاتورهای برق دست پیدا کند. این شرکت اولین و تنها تولید کننده محصول سیلیکونیRTV در کشور می باشد.تولید این پوشش در گریدهای مختلف توسط این مجموعه به بازار عرضه می گردد. همچنین تولید پوشش های محافظتی و ضد خوردگی مورد استفاده در تجهیزات پست از جمله تولیدات این گروه دانش بنیان است. استفاده از فرمولاسیون ویژه و فرایندهای اکتشافی به کار گرفته در تولید این محصولات منجر به خواص عایقی خوب و طول عمر بالا آن در مقایسه با دیگر محصولات جهانی شده است

01

چرا شرکت منیران نیرو صنعت؟​

0 +
کارکنان مجرب
% 0
مشتریان راضی
0 +
سال سابقه کار
پوشش PRTV

اهداف شرکت منیران نیرو صنعت

شرکت دانش بنیان منیران نیرو صنعت توسط گروهی از افراد متخصص در حوزه تجهیزات صنعت برق و با بهره­گیری از مشاوران و افراد با دانش فنی بالا و همچنین بهره­گیری از امکانات آزمایشگاهی آزمایشگاه­ های معتبر کشور، با هدف بومی­ سازی تجهیزات مورد نیاز صنعت برق کشور و ارائه راهکار جهت رفع چالش­های مرتبط تاسیس شد.
این گروه بعد از چهار سال کار تحقیق و توسعه و با بهره­گیری از تجهیزات برترین آزمایشگاه­های آنالیز مواد و مشاورین خبره در این حوزه، توانسته است برای اولین بار در کشور به دانش فنی و تولید صنعتی پوشش عایقی مقره­ها و ایزولاتورهای برق دست پیدا کند.

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که برای دریافت خدمات خود نیاز به مشاوره دارید با ما در تماس باشید